Rreth Nesh

Our Hotel

Kush jemi ne

64724626_2327681673962349_142684628958838784_n

Disa fjalë për ne

Me shumë kënaqësi ju mirëpresim në faqen zyrtare të Hotel Kompleks Joni, Sarandë, Shqipëri. Shpresoj se do t'ju prezantojë si duhet me hotelin tonë. Ju lutem mos ngurroni të ndani me ne çdo sugjerim ose ide që mund të përmirësojë cilësinë e faqes sonë të internetit. Qëllimi i të gjithë ekipit menaxhues dhe i gjithë stafit tonë ka qenë gjithmonë që të ofrojnë vëmendjen dhe shërbimin më të mirë të mundshëm për të gjithë mysafirët tanë dhe të sigurojnë që qëndrimi juaj me ne do të jetë një përvojë e këndshme dhe e paharrueshme. Ne gjithmonë do të bëjmë më të mirën për të siguruar që mysafirët tanë të largohen nga hoteli ynë me përshtypjet dhe kujtimet më të mira.

Historia jonë

Nga pasioni nga turizmi dhe mikpritja, lindi Hotel Kompleks Joni. Krijuesit donin t'ju jepnin gjithçka të këndshme dhe të rehatshme për pushimet tuaja. Mikpritja është motivi ynë. Fytyra juaj e qeshur është lumturia jonë. Me kushte të rehatshme dhe të përshtatshme, ne ju ofrojmë dhoma dhe suita luksoze, me plazmë TV, ajër të kondicionuar, frigorifer-bar, dush, ballkone me panoramë me pamje nga deti.

62784157_2327682170628966_2150854076340895744_n

Në brendësi

Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe kanë një ballkon me pamje nga deti dhe pishina. Çdo dhomë gjithashtu ka një gardërobë, TV dhe banjo private me dush.

 

Vendndodhja

I vendosur në bregdetin e detit Jon, Hotel Kompleks Joni ofron një pishinë të hapur, tarracë dhe pamje të ishullit të Korfuzit. Qendra e qytetit Sarandë është vetëm një 15-minuta në këmbë nga hoteli.

 

0
Numri i dhomave
0
Komente
0
Nota: Shumë mirë
0 +
Vite eksperiencë
sq