Hotel Kompleks Joni

Me shumë kënaqësi ju mirëpresim në faqen zyrtare të Hotel Kompleks Joni, Sarandë, Shqipëri.

Disa fjalë për ne

Shijoni pushimet ne hotelin tone

Rreth Nesh

I vendosur në bregdetin e detit Jon, Hotel Kompleks Joni ofron një pishinë të hapur, tarracë dhe pamje të ishullit të Korfuzit. Qendra e qytetit Sarandë është vetëm një 15-minuta në këmbë nga hoteli.

Karakteristikat shtesë përfshijnë një zonë private plazhi, pritje 24-orëshe recepsion me turne që flasin gjuhët ruse, angleze dhe greke. Shëtitorja Sarandë është një 10-minuta larg në këmbë .

Shijoni pushimet tuaja

Dhomat tona

Një dhomë gjumi:  Një shtrat dopio tepër i madh 

Dhoma e gjumit Dy: Dyshtretër tek

Një shtrat dopio tepër i madh

Një shtrat tek  dhe një shtrat dopio tepër i madh

Facilitetet Popoullore

 •  Dy pishina
 •  Parkim falas
 •  Në breg të detit
 •  WiFi Falas
 •  Dhoma Familjare
 •  Bar

Të përgjithshme

 • Ajër i kondicionuar
 • Ngrohje
 • Dhoma Familjare
 • Dhoma ku nuk pihet duhan

Gjuhët e folura

 • Greqisht
 • Anglisht

Facilitetet e Hotel Kompleks Joni

Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe kanë një ballkon me pamje nga deti dhe pishina. Çdo dhomë gjithashtu ka një gardërobë, TV dhe banjo private me dush.

Përjashta

Bregu i plazhit, zona private e plazhit, objektet BBQ dhe Tarraca

Facilitetet e Mirëqenies

Çadra dielli, shezllone ose karrige plazhi dhe peshqirë pishine/ plazhi.

Internet

WiFi është në dispozicion në të gjitha zonat dhe është pa pagesë.

Aktivitetet

Plazhi, pajisjet e tenisit dhe tavolin pingpongu

Siguria

Fikës zjarri dhe siguri 24 orë

Shërbimet

Pastrim ditor, informacione per udhëtim, dreka të paketuara, shkëmbim valutor, shërbim hekurosjeje, pastrim kimik, lavanderi dhe recepsion 24 orë.

Ushqim dhe Pije

Çokollatë ose biskota, fruta, shishe uji, verë / shampanjë, vakte për fëmijë, bar dhe restorant.

Parkimi

Parkim falas publik është i mundur në vend (rezervimi nuk është i nevojshëm). Parkim i aksesueshëm, garazh parkimi dhe parkim i siguruar.

Dy pishina

 Pishina 1 - përjashta
 • Hapur gjatë gjithë vitit
 • Peshqirë pishine / plazhi
 • Bar pishine
 • Çadrat e diellit
Pishina 2 - Përjashta (per femijë)
 • Sezonale
 • E përshtatshme për fëmijë
 • Peshqirë pishine / plazhi
 • Bar pishine
 • Çadrat e diellit

Çfarë thonë mysafirët tanë për ne

Kjo është pjesa e preferuar e mysafirëve tanë në Sarandë, sipas vlerësimeve të pavarura.

Ne flasim gjuhën tuaj!

"Staf shumë i mirë dhe miqësor, mëngjes i mrekullueshëm. Gjatë qëndrimit tuaj do të ndiheni si në shtëpinë tuaj."
Sejran
Kosova
Njerëzit që punojnë në pritje dhe në bar dhe restorant janë shumë të sjellshëm. Gjithçka ishte e mrekullueshme. Pishina është e këndshme, uji nuk është i ftohtë. Mëngjesi ishte i mirë. Në fillim ishte e njëjtë çdo mëngjes, më vonë ata ndryshojnë diçka çdo ditë.
Dragana
Serbia
"Vendndodhje e shkëlqyeshme në një zonë të qetë të qytetit, afër restoranteve dhe mini tregjeve. Dhoma shumë të mira dhe të pastra. Personeli i pastrimit vinte çdo mëngjes dhe ne merrnim peshqirë të freskët çdo ditë . Kishim një pamje të këndshme nga ballkoni me pamje nga Korfuzi dhe pjesë hoteli është në plazh dhe plazhi është më i mirë se në qendër të Sarandës.Ne rekomandojmë hotelin ".
Camilla
Danimarka

Zbuloni një hotel që përcakton një dimension të ri të luksit

sq