Mirësevini në

Hotel Kompleks Joni

Arti i përmbushjes së pritshmërive tuaja më të larta.

Rreth Kompleksit tonë

I vendosur në bregdetin e detit Jon, Hotel Kompleks Joni ofron tarracë dhe pamje nga ishulli i Korfuzit. Qendra e qytetit të Sarandës është vetëm 15 minuta në këmbë nga prona.

 

Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe kanë një ballkon me pamje nga deti. Çdo dhomë ka gjithashtu një gardërobë, TV dhe banjo private me dush. Një mëngjes kontinental ofrohet çdo mëngjes në Hotel Kompleks Joni. Mysafirët gjithashtu mund të darkojnë në restorantin e hotelit ose të pushojnë me një pije në bar. Veçoritë shtesë përfshijnë një zonë plazhi privat, pritje 24 orëshe dhe një tavolinë turistike që propozon ture në rusisht, anglisht dhe greqisht. Shëtitorja e Sarandës është 10 minuta në këmbë larg. 

Kompleks Joni

Lehtësira dhe Shërbime

Veçoritë shtesë përfshijnë një zonë plazhi privat, recepsion 24-orësh dhe një tavolinë turne që propozon turne në rusisht, anglisht dhe greqisht. Shëtitorja e Sarandës është 10 minuta në këmbë larg.

Parkim falas

Parkimi publik falas është i mundur në vend (rezervimi nuk është i nevojshëm).

Internet

WiFi është në dispozicion në vende publike dhe është pa pagesë.

Dhoma ku ndalohet duhani

Nuk lejohet pirja e duhanit brenda kompleksit.

Restorant

Bar
Restorant

Dhoma familjare

Kompleksi ynë ofron dhoma familjare

Akomodimi

Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe kanë një ballkon me pamje nga deti. 
Çdo dhomë ka gjithashtu një gardërobë, TV dhe banjo private me dush.

Dhomë standarde dyshe me pamje anësore nga deti

Dhomë treshe me ballkon

Dhomë dyshe me pamje nga deti

Dhomë standarde dyshe me pamje anësore nga deti

Suitë luksoze me pamje nga deti

Dëshmitë

Gjithçka ishte në rregull, njerëzit që punojnë atje janë shumë korrektë dhe shumë miqësorë, të gjitha gjëra të mira për këtë hotel. E rekomandoj.
Petar
North Macedonia

Galeria